♥H€PS! F@N S!T€S!♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥H€PS! F@N S!T€S!♥

♥En Güzel Grup Hepsi Fan Clubu♥

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Eren Genel

2 posters
YazarMesaj
ekim
♥YENİ ÜYE♥
♥YENİ ÜYE♥

Site Giriş %\'si: :
Eren Genel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Eren Genel Right_bar_bleue

Eren Genel Empty
MesajKonu: Eren Genel   Eren Genel Icon_minitimeCuma Mayıs 16, 2008 10:49 pm

BİYOGRAFİ
Eren Bakıcı 18 Mayıs 1984 İstanbul Grup Hepsi üyesi müzisyen ve oyuncu.
Orta okul ve liseyi Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Bale bölümünde okudu. Halen Mimar Sinan Üniversitesinde Modern Dans eğitimini sürdürüyor.Altı yıl boyunca Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nin sergilediği oyunlarda rol aldı. Londra'da Urdang Dans Akedemisinde ve de Budapeşte Dans okulunda eğitim aldı. “Dans@” grubu ile Türkiye'yi Çin'de temsil etti. Reklam jingle’ları seslendirdi. “Yıldızların Altında” müzikalinde oynadı. Michael Jackson ve Britney Spears gibi dünyaca ünlü yıldızlarla çalışan Selahettin Kara ile çalıştı.

DÜŞÜNCELER
1-harika bir grup

hepiniz muhteşemsiniz...ama bence en güzelleri eren...tabi ki cemre, gülçin ve yaseminini de ayıramam...çünkü siz bir bütünsünüz.biz sizi hepsi grubu olarak sevdik ve hep öle kalmanızı istiyoruz.ilerde bir gün bu grup ayrılırsa çok üzülürüz.bu grubun ayrılmasını asla istemeyiz.lütfen dostluğunuz hep sürsün çünkü insanlar sizlerin birbirinize bu kadar bağlı olduğunu görünce dostluğun ne demek olduğunu azda olsa anlıyorlar.sizi çok seviyorum hepsi kızları lütfen hep böyle dost kalın.

2-eren müthiş bir kız

hepsi grubundaki kızların hepsini seviyorum ama eren bir başka.en çok onun hayranı var.bence eren kızların arasında en güzel en sempatik en hoş kız.dizide rolünü müthiş yapıyor.birde onu gerçekten görebilseydim.herkesin bir favorisi vardır benimki eren. performanslarının ve başarılarının devamını dilerim eren.

3-eren bakıcı'yı çok beğeniyorum

eren bakıcı'yı çok beğeniyorum.kendisi çok güzel ve ayrıca sesi ve oyunculuğu rolü her şeyi çok güzel.en büyük hayranlarından birisiyim inşallah bir gün yakından görme şansım olur.

4-başarılı buluyorum...

eren bakıcı`yı hepsi 1 dizisinde başarılı buluyorum... ve bunu hep devam ettirmesini diliyorum.

5-merak ediyorum

ilk başta bu dizide emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim.bizim böyle sevdiğimiz bir grubu böyle ekranlarda görmek çok sevindirici.şimdi konuya gelelim.eren ablamız çok tatlı ilk başta bunu belirtmek isterim, diğer kızlar gibi. acaba gerçek hayatta da böyle duygusal mı onu çok merak ediyorum?
yasemin_ecem
♥YENİ ÜYE♥
♥YENİ ÜYE♥
yasemin_ecem

Site Giriş %\'si: :
Eren Genel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Eren Genel Right_bar_bleue

Eren Genel Empty
MesajKonu: Geri: Eren Genel   Eren Genel Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 5:03 am

saol

Eren Genel
1 sayfadaki 1 sayfası